Hakkımızda

Küçük Ev Aletleri konusunda 25 yıllık ürün geliştirme, tasarım, üretim, satış tecrübesi, yüksek üretim teknolojileri ve uluslararası kalite standartlarını İstanbul Çatalca’daki fabrikamızda kullanarak üretimimiz devam etmektedir.

 Bahat Elektrikli Ev Aletleri olarak, Orca markalı ürünlerimizde sağlık ve hijyen konseptiyle hareket ediyoruz.

 Küçük ev aletleri sektörüne OEM ve ODM tedarikçisi olarak hizmet sunan firmamız bu alanda Ar-Ge ve üretim faaliyetlerine odaklanmış bulunmaktadır.

 Ürünlerimiz Türkiye’nin hemen hemen tüm illerine yayılmış deneyimli ve uzman servis noktalarından toplanan kullanıcı talepleri doğrultusunda sürekli yenilenmekte ve geliştirilmektedir.

 Güçlü ve farklılaşan ürün geliştirme politikamızı kararlılıkla yönetmek, tüketici beklentilerine uygun kusursuz ürün ve hizmetler sunmak, taahhütlerimizi zamanında ve en doğru şekilde yerine getirmek daimi prensibimiz olmuştur.

 Etkin ve çözüm odaklı yaklaşımımız bizi rakiplerimizden ayıran başlıca niteliklerimizdendir.

Müşteri memnuniyeti’ni en üst noktada tutmayı amaçlayan firmamız, satış sonrası destek ile bir ömür boyu kullanıcılarının yanında olmayı hedeflemektedir.

 

VİZYONUMUZ:

Elektrikli küçük ev aletleri sektöründe markamız ORCA’yı Türkiye’de ve uluslararası alanda güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı ilk akla gelen üreticisi haline getirmektir.

 

MİSYONUMUZ:

Sürekli iyileştiren bakış açımız ile güvenilir ürün ve çözümler ile birlikte paydaşlarımızın değerlerine değer katmayı misyon edindik.

 

 

 

https://www.traditionrolex.com/43